Poilsio namai „ZUNDA“

Palanga, Vytauto g. 150

Kurortinės Palangos pagrindinėje Vytauto gatvėje pažymėti 150 numeriu laukia poilsiautojų keturių aukštų poilsio namai „Zunda“. Poilsio namai įsikūrę ramioje, nuo triukšmo apsisaugojusioje Palangos dalyje. Paėjėjus apie 1 km Žvejų gatve išeisite prie Palangos gelbėjimo stoties, kur džiugins palangiškių ir Palangos svečių pamėgtas paplūdimys. Na o jei norisi muzikos, restoranų ir atrakcijų – iki Basanavičiaus gatvės tik 1.2 kilometro.

Poilsio namai gali priimti iki 140 svečių vienu metu. Siūlomi net 8 skirtingų tipų kambariai skirtingomis kainomis. Nuo paprasčiausių su bendrais patogumais iki gerai įrengtų su visais patogumais. Poilsio namuose yra 2-3-4 vietų kambariai. Beveik visi su balkonais. Patogu apsistoti su vaikais, vykdyti vaikų ir suaugusiųjų neformalaus švietimo programas.
Poilsio namai „Zunda“ pasiruošę priimti svečius šiltuoju metų laiku. Vasaros sezono metu organizuojamas vaikų ir šeimų poilsis ir laisvalaikis.
Daugiau informacijos apie sąlygas suteiks poilsio namų „Zunda“ administratorė Rasa tel.: 8~460 52263; el. paštas: zunda@vaikupoilsis.com ; mobilus tel.: 8~616 57738.
Kelialapius galima įsigyti: internetu, poilsio namuose, centrinėje būstinėje Vilniuje Geležinio Vilko g. 12-118. Apmokėti galima pavedimu, sumokėti bankų skyriuose arba grynaisiais.

Atsiprašome, su naminiais gyvūnėliais nepriimame.

Poilsio namų kambarių rezervacija

Atsiprašome informacija naujinama…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

clear formPalikti atsiliepimą