Poilsio namai “SALDUVĖ”,

Šventoji, Mėguvos g. 14 (Palanga)

Šventoji nuo seno mėgstama vasaros atostogų ramybės oazė. Šiandien Šventoji vilioja savo puikiais plačiais paplūdimiais (auksinės kopos), gaiviu pajūrio oru, švaria jūra, ramia aplinka. Ne veltui Šventojoje tiek daug poilsiautojams skirtų apgyvendinimo vietų. Viena iš tokių vietų – poilsio namai „Salduvė“. Vos 500 metrų nuo jūros raudonų plytų poilsio namai kviečia Jus pailsėti. „Salduvės“ vizitinė kortelė – daug metų puoselėjami gėlynai.

Jūsų laukia 2-3-4 vietų kambariai arba dviejų kambarių numeriai su patogumais ir balkonais. Vienu metu „Salduvėje“ gali svečiuotis apie 160 poilsiautojų. Yra automobilių aikštelė. Teritorija aptverta.

Poilsio namai „Salduvė“ pasiruošę priimti svečius tik šiltuoju metų laiku. Vasaros sezono metu poilsio namuose organizuojamas vaikų ir šeimų poilsis ir laisvalaikis, neformalus vaikų ir suaugusiųjų švietimas.

Daugiau informacijos apie sąlygas suteiks poilsio namų „Salduvė“ administratorė Danutė tel.: 8~460 45410; el. paštas: salduve@vaikupoilsis.com ; mobilus tel.: 8~646 45990

Kelialapius galima įsigyti: internetu, poilsio namuose, centrinėje būstinėje Vilniuje Geležinio Vilko g. 12-118. Apmokėti galima pavedimu, sumokėti bankų skyriuose arba grynaisiais.

 Atsiprašome, su naminiais gyvūnėliais nepriimame.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

clear formPalikti atsiliepimą

2 Komentarai(-ų)

  1. Sveiki, norejau paklausti del poilsio. Kokios kainos, ar yra kelialapiai, kiek dienu? Ar galima vaikas+mama? 10 metu mergaite. Aciu

    • Laba diena.
      Kainos priklauso nuo Jūsų pasirinkto kambario tipo ir sezono periodo. Kitą savaitę viską skelbsime tinklapyje. Taip pat ir rezervacijos galimybę.
      Ačiū.