Mokinių poilsio stovykla „Pasaka“

Vydūno g.2, Kukuliškių km., Klaipėdos raj.

Stovykla pajūryje. Tarp Girulių ir Karklės. Viena iš labiausiai pamėgtų ir žinomų vasaros stovyklų. Iki jūros vos 500 metrų.

Stovykla talpina 400 mokiniųį vieną pamainą. Apgyvendinami vaikai mūriniuose ir mediniuose nameliuose. 15 vaikų – mažiausiai 1 vadovas. Vaikai į būrius skirstomi pagal amžių. Stovykloje įtempta programa, vakaro renginiai, dienomis sporto aikštynas, maudynės jūroje, daug pažintinių ir kūrybinių renginių, filmų kūrimas, spektakliai, konkursai ir t.t.

Geras maistas, graži gamta, tvarkinga teritorija, puikūs jauni vadovai, daug juoko ir džiaugsmo – tai ir yra „Pasaka“

Stovykla „Pasaka“ priims stovyklautojus šiltuoju metų laiku.

Daugiau informacijos apie sąlygas suteiks stovyklos „Pasaka“ administratorė Dalia tel.: 8~46490042; el. paštas: pasaka@vaikupoilsis.com ; mobilus tel.: 8~685 32032.

Kelialapius galima įsigyti: internetu, stovykloje, centrinėje būstinėje Vilniuje Geležinio Vilko g. 12-118.

Apmokėti galima pavedimu arba grynaisiais.

Stovyklavimo metu informacijos suteiks koordinatorė Laura, tel.: 862738734

Himnas

Projektas TAPK 2 tęsiasi.

5 ir 6 pamainose dalyvaujame Projekto veiklose. Dėl to pirmiesiems užsiregistravusiems ženkliai mažės kelialapio kaina. Dalinai finansuojamo kelialapio kaina 133 € už 10 dienų. Socialiai remtinam vaikui kaina 9,5 € už 10 dienų. Sumokėjusiems pilną kainą, grąžinsime skirtumą. Informaciją siųsime kiekvienam asmeniškai į registracijos metu nurodytą el. paštą. Pasitikrinkite ir “šlamšto” aplanką.

Padidėjus finansuojamų vietų skaičiui ar atsilaisvinus vietai, informuosime asmeniškai anksčiausiai užsiregistravusius.

Daugiau informacijos apie projektą – naujienų skiltyje.

Birželis, 2018

No Events

Liepa, 2018

No Events

Rugpjūtis, 2018

No Events

Kelialapis: Vaikų stovykla Pasaka 1-oji pamaina (Liepos 03-12 dienomis)

250.00

Clear
SKU: pasaka1900001 Category:

Description

Pasaka 1 pamaina

Additional information

(Lietuvių) Autobusas

Nereikia autobuso, Autobusas į abi puses, Autobusas į stovyklą, Autobusas į stovyklą

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kelialapis: Vaikų stovykla Pasaka 1-oji pamaina (Liepos 03-12 dienomis)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPalikti atsiliepimą

Pasaka 2-oji pamaina

2019-07-15 – 2019-07-26

Tikslinės grupės pamaina

Kelialapis: Vaikų stovykla Pasaka 3-oji pamaina (Liepos 29 – Rugpjūčio 07 dienomis)

250.00

Clear
SKU: pasaka1900003 Category:

Description

Pasaka 3 pamaina

Additional information

(Lietuvių) Autobusas

Nereikia autobuso, Autobusas į abi puses, Autobusas į stovyklą, Autobusas į stovyklą

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kelialapis: Vaikų stovykla Pasaka 3-oji pamaina (Liepos 29 – Rugpjūčio 07 dienomis)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPalikti atsiliepimą

Kelialapis: Vaikų stovykla Pasaka 4-oji pamaina (Rugpjūčio 10-21 dienomis)

290.00

Clear
SKU: pasaka1900004 Category:

Description

Pasaka 4 pamaina

Additional information

(Lietuvių) Autobusas

Nereikia autobuso, Autobusas į abi puses, Autobusas į stovyklą, Autobusas į stovyklą

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kelialapis: Vaikų stovykla Pasaka 4-oji pamaina (Rugpjūčio 10-21 dienomis)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPalikti atsiliepimą

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPalikti atsiliepimą

155 Komentarai(-ų)

 1. Sveiki, noriu padėkoti šiai stovyklai už nuostabius prisiminimus. Ir labai norėčiau, kad kitais metais prailgintų pamainas, nes 10 dienų man asmeniškai neužtenka 🙂

 2. Man labai keista kodel yra isvyka i delfinariuma bet niekas nenori informuoti kad tai nera iskaiciuota i kelialapi ir reikia pinigus reikia pervesti vadovei? Gal geriau tuomet padidinkite kaina bet sąžinigai viską įtraukite į kainą. Ar čia vadovams extra pinigėliai į kišenę prie algos?

 3. Sveiki,uzsirezervavau sau kelialapi i sotvykla Pasaka, i 6 pamaina,nuo rugpjucio 11 iki 20d,mano užsakymo numeris 10707.Nežinau kaip susismokėti už kelialapį,kai užeinu į internetinį stovyklos puslapį,man rašo kad kelialapiai yra parduoti,tačiau aš juk užsirezervavau vieną kelialapį.Nežinau ką man daryti.Iš anksto ačiū už informaciją.

  • Laba diena, mokėkite bankiniu pavedimu. Rekvizitus rasite šiame puslapyje, kontaktų skiltyje. Mokėjimo paskirtyje nurodykite stovyklautojo vardą pavardę, užsakymo numerį.

 4. Sveiki, o ką reiškia tikslines grupes ir kokia programa bus 6 pamainoje? Ir ar bus kažkoks priminimas apie tai, jog reikia susimoketi jei vieta uzrezervuota, tiesiog sakykim jau tas terminas dėl apmokėjimo praeina arba eina į pabaiga ir jus tiesiog atšaukiant rezervacija ir braukiat iš sąrašo ar pranešat pradžiai apie tai ir priminat? Ir sakykit ar taikomos yra nuolaidos kelialapiams jei iš šeimos važiuoja du vaikai? Jei taip tai kaip derėtų padaryt atvykti susimoketi grynais ir pasakyti apie tai? Ačiū iš anksto! 😉

  • Laba diena, tikslinės grupės pamaina reiškia, jog į ją pavieniai vaikai nėra registruojami. Programą galite rasti mūsų puslapyje, pažiūrėkite atidžiau 🙂 Priminimas siunčiamas. Nuolaidos gali būti taikomos tik pagal TAPK2 projektą. Tam, kad jas gauti, reikia užsiregistruoti kuo anksčiau. Šiemet nuolaidas jau išdalinome.

  • Laba diena, darykite mokėjimo pavedimą mūsų įmonės rekvizitais (juos rasite prie kontaktų). Mokėjimo paskirtyje nurodykite vaiko vardą pavardę, stovyklą, pamainą.

 5. Labas vakaras, esu nusipirkusi kelialapį į 5 pamaina, važiuosiu jau ne pirmus metus ir norėčiau paklausti kuom skirsis 5 pamaina nuo kitų ? Ir kokiomis amžiaus grupėmis yra skirstomi būriai ?

 6. Kaip žinia, daug prisiregistravusių užsirezervavusių vietų. Per kiek laiko “atlaisvėja”, jei nėra sumokamas avansas ? Ar tai, kas skelbiama “Visi kelialapiai” parduoti reiškia, jog nėra nė menkiausios tikimybės vietos atsilaisvinimui ?

  • Sveiki,ar laisvų vietų atsiras, priklauso nuo užsiregistravusiųjų. Apmokėti reikia likus bent mėnesiui iki stovyklos pradžios. Tikimybė, jog vietų atsilaisvins, tikrai yra. Laisvos vietos vėl bus paskelbiamos puslapyje ir registracija atnaujinama, tad stebėkite šią informaciją.

  • Sveiki, žinoma, gali registruotis. Pažyma tiktų bet kokios formos, patvirtinant apie vaiko sveikatą (sutrikimus, jei tokie yra). Pažymą reikėtų išversti (ypač jei tai ne anglų kalba).

 7. Sveiki,
  Jei bus konkursas ir stovykla jį laimės – kokiais prioritetais bus taikoma nuolaida kelalapiams? Ar yra taikoma nuolaida broliams/seserims? Ar stovykloje gali dalyvauti 6,5 m. drąsi sesuo su vyresniaja seserimi?

  • Laba diena,

   Nuolaidos suteikiamos anksčiausiai užsiregistravusiems, taip pat užsienio lietuviams, socialiai remtiniems vaikams. Iš tos pačios šeimos į stovyklą vykstant keliems vaikams, vienam iš jų gali būti pritaikoma nuolaida. Gali, jei manote, jog mergaitė yra tam pasiruošusi.

 8. Sveiki , kaip suprantu kainos pakilo 220 eurų. Ar jau galima rezervuotis ir registruotis, nors rašėte, kad registruotis galima bus nuo vasario vidurio? Norim registruotis 3-ai pamainai. Gal galite paaiškinti kas yra tikslinė grupės pamaina ir šiose pamainose nėra vietų.
  ,

 9. Laba diena,
  kada prasideda registraciją 2018 m. vasarai? Vaikai užrašomi pagal paraiškos pateikimo datą? Gali važiuoti bet kurios Vilniaus ar Lietuvos mokyklos vaikas/ai, ar tik socialiai remtini ar ji skirta visiems (kas suspėja 🙂 )? dar nesuradau kainų?

  Ačiū, laukiu informacijos

  • Laba diena, registracija į stovyklą dažniausiai prasideda vasario – kovo mėnesiais. Vaikai (jų tėvai) patys registruojasi per mūsų sistemą ir registracijos saugomos pagal pateikimo laiką. Stovykla skirta visiems 7 – 18 metų vaikams. Šiemet pilna šios stovyklos kaina už 10 dienų – 200 €.

 10. Rašysiu visiem suprantama kalba, tiesiog pasakydama, kad Pasaka tai vienintelė ir didžiausia priežastis, kodėl aš laukiu vasaros. Tos 10 dienų tai yra geriausia kas gali nutikti, ir būtent Pasaka tai kuria. Aš myliu kiekvieną Pasakos dalelę- popierines sienas,per kurias gali girdėti kai draugas nakty persiverčia ant kito šono,JAUNATVIŠKUS vadovus, kurie patys yra užaugę čia, dabartinius vakaro renginius, kurie suteikia prasmę Pasakai, užema didžiausią dienos dalį ir per kuriuos labiausiai suartėji tiek su vadovais tiek su kitais stovyklautojais, myliu, net senas, girgždančias ir kietas lovas, myliu rytus,dienas,vakarus,naktis, nes tai yra geriausia kas gali nutikti žmogui jaunystėje. Tik šiais stovyklai, tikriausiai, galiu sakyti ačiū, kad padeda vystyti save kaip asmenybę, stovyklai,kurioje užaugi doru piliečiu, kuri leidžia mokytis iš savo klaidų ir iškart neteisia. Manau, ne veltui kiekvienas iš mano draugų palikdamas Pasaką jau atėjus 8-tąjai dienai verkia, nes teks greitu metu išvažiuot ir vėl visus metus su nekantrumu laukt stovyklos, kuri jau tapo namais labiau nei tikrieji. Labiausiai noriu padėkoti savo ne vienamečiams vadovams Laurai Rasai ir Vaidžiuliui,jie yra gyvas pavyzdys kokie turėtų būti tobuliausi vadovai.Tikiuosi, kad užauginus mano kartą, Pasaka turės galimybę užauginti ateities kartas, nes tai-geriausia stovykla, kurioje myli ir esi mylimas.

 11. Pasaka yra nereali stovykla, draugiški vaikai ir vadovai!❤️ Patys geriausi vadovai Vanagas, Deimantė ir Augustė! Išvaziavau tik šiandien iš stovyklos o jau visu pasiilgau ir laukiu kitu metu❤️ Šia stovykla labai pagivina vakaro renginiai ir čia niekada neatsibosta❤️

 12. Tam, kad žmogus būtų laimingas ir sėkmingas, tereikia noro, vaizduotės ir geranoriškai nusiteikusių bendraminčių. Stovykla “Pasaka” yra vieta, idėja ir tradicija, kuri šias dovanas gali suteikti kiekvienam. Šioje stovykloje dalyvauju jau nevienerius metus ir galiu drąsiai teigti, jog joje praleistos dienos buvo ir yra vienas svarbiausių mano asmenybės vystymosi etapų. Ačiū Jums už jas!

 13. Pasaka nuostabi.Noriu padėkotoEglės būriui ir jos vadovams.Jūs nuostabūs mokate sudominti vaikus .Aš kitais metais labai norėčiu vėl atvykti ir sutikti ta pati kolektuva.Dėkoju Jums .Su pagarbaA.G.

 14. Ką tik grįžau iš “Pasakos” ir noriu pasidalinti savo nuomone apie šią nuostabią stovyklą. Visų pirma, stovykloje dirba labai jaunatviški, linksmi, rūpestingi, draugiški ir originalūs vadovai su kuriais niekuomet nenuobodžiausite. Antra stovykloje nelieki neišgirstas, atsižvelgiama i kiekvieno nuomonę. Tačiau svarbiausia dėl ko rekomenduoju šia stovyklą yra aukščiausio lygio RENGINIAI per kuriuos kiekvienas turi progą pasireikšti. Taigi likau sužavėta šia stovyklą laikas prabėgo akimirksniu tikiuosi dar čia sugrįžti ir kviečiu visus norinčius susirasti naujų draugų ir gerai praleisti laiką į šią PASAKIŠKĄ stovyklą ! 🙂

 15. Stovykla man begalo patiko!! Tik galėtų būti 14dienų, nes po penkių maždaug dienų prasilaužia ledai bendravime, todėl mažai tų 10 dienų, tai norėtųsi, kad atsižvelgtų į tai..:( Vadovai jauni ir labai lengvai rišasi kalba, bendravimas ir suprantam vienas kitą, ko reikalaujama.. žodžiu, nuomonė pati geriausia, ačiū, pasaka, už nuostabią vasaros pradžią!

 16. Nuostabi vasaros stovykla smagiai praleisti laiką. Nerealūs žmonės ir vadovai. Įdomios ir smagios veiklos, labai įsiminė renginiai, be kurių neįsivaizduočiau PASAKOS. Verčia susimąstyti, įveikti baimes, atrasti savo gabumus ir tiesiog daryti ir mėgautis tuo, kas tau patinka. Super, tikrai grįšiu, nes įspūdžiai ir nuomonė pati geriausia!!

 17. Puiki stovykla, renginiai, kurie padeda vaikams atrasti vis kažką naujo savyje, kaip teatro diena už/prieš ir t.t. Stovykla verta savo pavadinimo “PASAKA” vien dėl kolektyvo bei neįprastų renginių!

 18. Sveiki. Norėčiau šią stovyklą pasiūlyti visiems vaikams kurie nori laiką praleisti aktyviai, nes ši stovykla labiausiai tinkama tam . Šiandien sugrįžus į namus supratau, kad stovykloj gali įveikti scenos baime, patirti kažko naujo , atskleisti save ir susirasti daug gerų ir nuoširdžių draugų. Vadovai labai aktyvus ir išskirtiniai. Taip pat stovyklos renginiai būna laibai įvairūs bei įsimitini. Tad manau, kad vienas įsimintiniausių renginių yra teatro diena per kuria būrys pasidaro vieningas ir gali atskleisti subtiliai scenos grožį.

 19. Nuostabi stovykla, išsiskiria įdomia ir neįprasta veikla. Verta važiuoti dėl visų renginių kaip teatro diena, už/prieš ir t.t. Nerealus, aktyvūs vadovai ir visa komanda. Ne veltui stovykla pavadinta „PASAKA”

 20. Sveiki, jau seniai norejau parasyti komentara apie sia neiprasta stovykla, taciau niekad taip ir nesusiruosiau iki dabar… Taciau siandien grizau is stovyklos kupina geru emociju ir neglejau nepasidalinti. Si stovykla yra nuostabi tiek zmonems su meno gyslele, tiek ir visiems kitiems, Pasaka padaro tokia, kokia ji ir yra,tie neiprasti renginiai, kaip teatro dienos, uz ir pries ir tt. Vaikai gali iveikti scenos baimes bei suprasti ar isiaiskinti meno grozi ir kaip ji subtiliai pateikti.. Si stovykla yra isskirtine, ir mano nuomone, tokia vienintele Lietuvoje, kuri tiek daug puoseleja vaiku aktyvuma, vadovai taip pat yra nepakartojami, entuziastingi, moka bendrauti su ivairaus amziaus vaikais, tad visiems siulyciau nuvykti, tikrai nepasigailesite!

 21. Laba diena, turiu klausimą. Ar galima dar prieš atvažiuojant į stovyklą būti 100% tikram, kad galėsi gyventi su savo draugais? Dukros 9 m ir 14 m nori gyventi su 15 m drauge. Dar esame neužsiregistravę, bet planuojam.

 22. Sveiki. Norėčiau sužinoti stovykloje – kambariuose lovos dviaukštės ar ne? Ar galima paprašyti vadovo , kad paskirtu viename kambaryje 3 vietas 11-12 metu mergaitėms?
  Ačiū !

 23. Sveiki,mano sunus,Raulis Menciunas buvo praeita vasara Jusu stovykloje,jam labai patiko.Tik atvykes namo pasake kad vaziuos vel tik i Pasaka.Aciu Jums labai,nuostabus kolektyvas,puikiai organizuojamas laisvalaikis.Butu labai smagu gauti lengvatini kelialapi.Raulio mamyte

 24. Sveiki, ar suteikiate nuolaida uzsienyje gyvenantiems, bet i stovykla Lietuvoje norientiems vaikams? Anksciau kiek teko girdeti tokia nuolaida buvo taikoma, pateikus reikiamus dokumentus. Dekui uz atsakyma.

  • Laba diena,

   Vaikams, gyvenantiems užsienyje, gali būti taikomos nuolaidos dalyvaujant 5 arba 6 pamainoje pagal TAPK2 projektą. Kol kas nėra tikslus tokių kelialapių skaičius, tačiau pirminius jau išdalinome.

 25. Laba diena, nematau informacijos nuo kokio amžiaus vaikai priimami, kaip suprantu stovykla vyksta ištisai 10 dienų, mano vaikas 8 metų, ar bus tokio amžiaus vaikų?

  • Laba diena, stovykla 7 – 18 metų vaikams. Kokio amžiaus vaikai bus konkrečioje pamainoje pasakyti negalime – tai priklauso nuo besiregistruojančiųjų 🙂
   Viena pamaina – 10 dienų.